Meble łazienkowe

Zazwyczaj pomieszczenia przeznaczone na łazienkę są niewielkie. Dlatego też podczas ich projektowania należy wziąć pod uwagę przede wszystkim funkcjonalność, aby dobrze zagospodarować każdy centymetr.

Nasza warszawska firma, dzięki wielu zrealizowanym już projektom oferuje rozwiązania kompleksowe. Przygotowujemy plany, które nie tylko odznaczają się użytecznością, ale jednocześnie w niezwykle subtelny sposób podkreślają styl i elegancję.

Produkujemy meble łazienkowe na wymiar, dlatego też możemy zagwarantować skuteczne zagospodarowanie danego pomieszczenia. Wykorzystujemy przy tym materiały, które wyróżniają się odpornością na wilgoć, a także łatwością w utrzymaniu czystości.

Podczas projektowania opieramy się oczywiście o wymagania klienta i przystępujemy do realizacji dopiero po ewentualnych poprawkach oraz zaakceptowaniu planu. Dzięki podjętej współpracy z producentem każdy klient ma wpływ na wybór poszczególnych mebli na wymiar (szafek, półek itp.) sprzętów, kolorystyki, jak również ogólnego stylu pomieszczenia (np. dodatki, dekoracje).