Eltop – firma o wyjątkowym wnętrzu

REALIZUJEMY MARZENIA KLIENTÓW OD 1997 ROKU


 

Tworzenie mebli na zamówienie oraz aranżacja oryginalnych wnętrz to nasza pasja i styl życia, które wykraczają poza godziny codziennej pracy. Właśnie dlatego realizacja każdego Projektu to dla nas prawdziwa przyjemność i wyzwanie, w które wkładamy całe serce, a uśmiech Klienta pozostaje dla nas niezmiennie największym motywatorem.

 

MEBLE NA ZAMÓWIENIE & ARANŻACJA WNĘTRZ

OFERTA PROJEKTOWANA POTRZEBAMI KLIENTÓW


 

  • Od blisko dwudziestu lat zajmujemy się produkcją mebli na zamówienie oraz projektowaniem i aranżacją wnętrz domowych i komercyjnych: od pomieszczeń kuchennych, przez łazienki, garderoby, aż po funkcjonalną przestrzeń hoteli, butików, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, SPA&Wellness oraz gabinetów lekarskich.

  • Od klasycznej elegancji przez nowoczesny minimalizm i awangardowe projekty - inspirują nas indywidualne potrzeby, sugestie oraz preferencje stylistyczne Klientów, które na życzenie uzupełniamy o autorskie propozycje, kreując unikalne meble oraz projektując wnętrza na miarę spełnionych marzeń.

  • W naszych realizacjach często wykorzystujemy fakturę, wzornictwo i właściwości naturalnych materiałów, takich jak: drewno, fornir, szkło oraz kamień, z których korzystamy, aby nadać wnętrzom niepowtarzalną osobowość.

 

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

KONKRETNE ARGUMENTY


 

AUTOREKLAMA
Naszą reklamą są pozytywne opinie oraz wiele rzetelnych rekomendacji. To właśnie satysfakcja naszych Klientów oraz spontaniczne reakcje na efekt końcowy wykonanych projektów zapewnia nam każdego dnia pozytywną energię do poszukiwania nowych rozwiązań.

WIZYTÓWKA BIZNESOWA
Wizytówką naszej „pełnoletniej” firmy jest przede wszystkim doświadczenie wielu realizacji, które odzwierciedlają nasz profesjonalizm, możliwości oraz całkowite zaangażowanie.

 

ZESPÓŁ KREATYWNYCH EKSPERTÓW

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ


 

Największym kapitałem marki Eltop jest zespół doświadczonych, odpowiedzialnych i kreatywnych ekspertów, którzy poprowadzą Cię za rękę przez cały projekt - od pierwszej konsultacji, aż po montaż i prezentację końcowego efektu.

Nasi projektanci, designerzy i montażyści zmieniają każdy problem w optymalne rozwiązanie, a otwartość i bezpośrednia komunikacja znacznie przyspiesza cały proces twórczy, do którego zaprosimy Cię jako moderatora i recenzenta naszej pracy.

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W STANDARDZIE

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA W RAMACH BUDŻETU


 

Priorytetem pozostaje dla nas najwyższa jakość, dlatego:

  • korzystamy wyłącznie z materiałów i komponentów renomowanych producentów, którzy cieszą się zaufaniem specjalistów na całym świecie, w tym takich firm jak: Blum, Egger , TON, Hettich, Hafele, Drewpol, Kronopol,

  • inwestujemy w nowoczesne technologie, monitorujemy światowe trendy oraz staramy się je aktywnie kreować,

  • maksymalnie angażujemy się w każdy etap projektu, dzięki czemu wykonane przez nas meble i aranżacje wyróżniają się każdym detalem.

 

WSPARCIE NA KAŻDYM ETAPIE

POPROWADZIMY CIĘ ZA RĘKĘ


 

W ramach naszej oferty gwarantujemy fachowe doradztwo i wsparcie, sugerując optymalne rozwiązanie idealnie dopasowane do konkretnego budżetu, preferencji stylistycznych oraz realnych potrzeb indywidualnych lub biznesowych.

Wypracowany model komunikacji i obsługi na najwyższym poziomie sprawia, że nasi Klienci czują się bezpiecznie i pewnie na każdym etapie współpracy.

 

SHOWROOM W RASZYNIE I OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

ODWIEDŹ NAS JUŻ DZISIAJ


 

Posiadamy dwa salony wystawowe:

  • w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie znajduje się nasza centrala (zapraszamy od 10:00 do 17:30)

  • w Raszynie/Jankach koło Warszawy (vis-a-vis Ikea) (zapraszamy od 11:00 do 18:00)

 

SPRAWDŹ OFERTĘ PROJEKTOWANĄ SWOIMI POTRZEBAMI


Lub skontaktuj się z nami już teraz – natychmiast zmienimy Twoje pomysły w kreatywne propozycje,
dzięki którym nareszcie w swoim domu poczujesz się jak u siebie!

Serdecznie zapraszamy po spełnione marzenia.